LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2022/2023

Season 2023

  • 5teams
  • 101players
  • 40matches
  • Current matches
  • All matches
Monday, 17.10.2022.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
17:008Žagarės miesto stadionasFK SanedFA-FK Panevėžys
Friday, 21.10.2022.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
17:009Klaipėdos Pajūrio progimnazijos stadionasKlaipėdos FM BFK Saned
Friday, 28.10.2022.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
16:3010Šilutės stadionasŠilutėKlaipėdos FM B
Sunday, 30.10.2022.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
13:0010Žagarės miesto stadionasFK SanedFA Tauras
Friday, 04.11.2022.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
15:009Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysŠilutė
Saturday, 05.11.2022.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
14:007Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysFA Tauras
Sunday, 19.03.2023.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
11:0011Šilutės stadionasŠilutėFA Tauras
-:-
16:0011Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysKlaipėdos FM B
-:-
Sunday, 26.03.2023.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
13:0012Tauragės dirbtinės dangos stadionasFA TaurasFA-FK Panevėžys
-:-
14:0012Žagarės miesto stadionasFK SanedŠilutė
-:-
1. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
21.08.2022.13:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysKlaipėdos FM B
04.09.2022.15:00Šilutės stadionasŠilutėFA Tauras
2. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
28.08.2022.13:00Tauragės dirbtinės dangos stadionasFA TaurasFA-FK Panevėžys
29.08.2022.17:00Žagarės miesto stadionasFK SanedŠilutė
3. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
07.09.2022.17:00Tauragės dirbtinės dangos stadionasKlaipėdos FM BFA Tauras
08.09.2022.17:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysFK Saned
4. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
11.09.2022.14:00Žagarės miesto stadionasFK SanedKlaipėdos FM B
11.09.2022.14:00Šilutės stadionasŠilutėFA-FK Panevėžys
5. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
13.09.2022.19:00Tauragės dirbtinės dangos stadionasFA TaurasFK Saned
16.09.2022.17:30Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FM BŠilutė
6. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
21.09.2022.17:00Klaipėdos Verdenės progimnazijos dirbtinės dangos stadionasKlaipėdos FM BFA-FK Panevėžys
27.09.2022.17:30Tauragės dirbtinės dangos stadionasFA TaurasŠilutė
7. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
09.10.2022.16:00Šilutės stadionasŠilutėFK Saned
05.11.2022.14:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysFA Tauras
8. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
16.10.2022.14:00Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FM BFA Tauras
17.10.2022.17:00Žagarės miesto stadionasFK SanedFA-FK Panevėžys
9. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
21.10.2022.17:00Klaipėdos Pajūrio progimnazijos stadionasKlaipėdos FM BFK Saned
04.11.2022.15:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysŠilutė
10. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
28.10.2022.16:30Šilutės stadionasŠilutėKlaipėdos FM B
30.10.2022.13:00Žagarės miesto stadionasFK SanedFA Tauras
11. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
19.03.2023.11:00Šilutės stadionasŠilutėFA Tauras
-:-
19.03.2023.16:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysKlaipėdos FM B
-:-
12. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
26.03.2023.13:00Tauragės dirbtinės dangos stadionasFA TaurasFA-FK Panevėžys
-:-
26.03.2023.14:00Žagarės miesto stadionasFK SanedŠilutė
-:-
13. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
02.04.2023.12:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysFK Saned
-:-
02.04.2023.13:00Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FM BFA Tauras
-:-
14. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
16.04.2023.14:00Žagarės miesto stadionasFK SanedKlaipėdos FM B
-:-
16.04.2023.14:00Šilutės stadionasŠilutėFA-FK Panevėžys
-:-
15. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
23.04.2023.11:00Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FM BŠilutė
-:-
23.04.2023.13:00Tauragės dirbtinės dangos stadionasFA TaurasFK Saned
-:-
16. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
07.05.2023.13:00Tauragės dirbtinės dangos stadionasFA TaurasŠilutė
-:-
07.05.2023.13:00Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FM BFA-FK Panevėžys
-:-
17. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
14.05.2023.14:00Šilutės stadionasŠilutėFK Saned
-:-
14.05.2023.15:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysFA Tauras
-:-
18. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
21.05.2023.12:00Tauragės dirbtinės dangos stadionasFA TaurasKlaipėdos FM B
-:-
21.05.2023.13:00Žagarės miesto stadionasFK SanedFA-FK Panevėžys
-:-
19. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
28.05.2023.14:00Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FM BFK Saned
-:-
28.05.2023.14:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysŠilutė
-:-
20. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
04.06.2023.11:00Šilutės stadionasŠilutėKlaipėdos FM B
-:-
04.06.2023.13:00Žagarės miesto stadionasFK SanedFA Tauras
-:-

Table - LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2022/2023

#ClubPl.WWPLPLG+G-GDPts.
1.FA Tauras88000525+4724
2.FA-FK Panevėžys840133024+613
3.Klaipėdos FM B831132923+612
4.Šilutė822043539-410
5.FK Saned80017358-551