LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2022/2023

Season 2023

  • 5teams
  • 86players
  • 40matches
  • Current matches
  • All matches
Sunday, 21.05.2023.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
12:0018Tauragės dirbtinės dangos stadionasFA TaurasKlaipėdos FM B
Tuesday, 23.05.2023.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
18:0018Žagarės miesto stadionasFK SanedFA-FK Panevėžys
Friday, 26.05.2023.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
17:3019Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FM BFK Saned
Sunday, 28.05.2023.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
17:0019Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysFK Šilutė
Wednesday, 31.05.2023.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
16:0020Žagarės miesto stadionasFK SanedFA Tauras
Friday, 02.06.2023.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
17:0020Šilutės stadionasFK ŠilutėKlaipėdos FM B
1. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
21.08.2022.13:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysKlaipėdos FM B
04.09.2022.15:00Šilutės stadionasFK ŠilutėFA Tauras
2. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
28.08.2022.13:00Tauragės dirbtinės dangos stadionasFA TaurasFA-FK Panevėžys
29.08.2022.17:00Žagarės miesto stadionasFK SanedFK Šilutė
3. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
07.09.2022.17:00Tauragės dirbtinės dangos stadionasKlaipėdos FM BFA Tauras
08.09.2022.17:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysFK Saned
4. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
11.09.2022.14:00Žagarės miesto stadionasFK SanedKlaipėdos FM B
11.09.2022.14:00Šilutės stadionasFK ŠilutėFA-FK Panevėžys
5. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
13.09.2022.19:00Tauragės dirbtinės dangos stadionasFA TaurasFK Saned
16.09.2022.17:30Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FM BFK Šilutė
6. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
21.09.2022.17:00Klaipėdos Verdenės progimnazijos dirbtinės dangos stadionasKlaipėdos FM BFA-FK Panevėžys
27.09.2022.17:30Tauragės dirbtinės dangos stadionasFA TaurasFK Šilutė
7. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
09.10.2022.16:00Šilutės stadionasFK ŠilutėFK Saned
05.11.2022.14:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysFA Tauras
8. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
16.10.2022.14:00Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FM BFA Tauras
17.10.2022.17:00Žagarės miesto stadionasFK SanedFA-FK Panevėžys
9. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
21.10.2022.17:00Klaipėdos Pajūrio progimnazijos stadionasKlaipėdos FM BFK Saned
04.11.2022.15:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysFK Šilutė
10. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
28.10.2022.16:30Šilutės stadionasFK ŠilutėKlaipėdos FM B
30.10.2022.13:00Žagarės miesto stadionasFK SanedFA Tauras
11. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
19.03.2023.15:00Šilutės stadionasFK ŠilutėFA Tauras
19.03.2023.16:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysKlaipėdos FM B
12. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
26.03.2023.13:00Tauragės dirbtinės dangos stadionasFA TaurasFA-FK Panevėžys
11.04.2023.15:00Žagarės miesto stadionasFK SanedFK Šilutė
13. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
29.03.2023.19:00Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FM BFA Tauras
02.04.2023.11:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysFK Saned
14. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
14.04.2023.15:00Žagarės miesto stadionasFK SanedKlaipėdos FM B
16.04.2023.14:00Šilutės stadionasFK ŠilutėFA-FK Panevėžys
15. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
21.04.2023.17:30Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FM BFK Šilutė
03.05.2023.18:00Tauragės dirbtinės dangos stadionasFA TaurasFK Saned
16. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
11.05.2023.17:00Tauragės dirbtinės dangos stadionasFA TaurasFK Šilutė
13.05.2023.15:00Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FM BFA-FK Panevėžys
17. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
14.05.2023.14:00Šilutės stadionasFK ŠilutėFK Saned
14.05.2023.16:30Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysFA Tauras
18. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
21.05.2023.12:00Tauragės dirbtinės dangos stadionasFA TaurasKlaipėdos FM B
23.05.2023.18:00Žagarės miesto stadionasFK SanedFA-FK Panevėžys
19. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
26.05.2023.17:30Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FM BFK Saned
28.05.2023.17:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA-FK PanevėžysFK Šilutė
20. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
31.05.2023.16:00Žagarės miesto stadionasFK SanedFA Tauras
02.06.2023.17:00Šilutės stadionasFK ŠilutėKlaipėdos FM B

Table - LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2022/2023

#ClubPl.WWPLPLG+G-GDPts.
1.FA Tauras161600010919+9048
2.Klaipėdos FM B1682157937+4229
3.FA-FK Panevėžys1660376354+921
4.FK Šilutė1653085968-921
5.FK Saned16001159141-1321