LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Pietų regiono grupė 2022/2023

Season 2023

  • 6teams
  • 112players
  • 60matches
  • Current matches
  • All matches
Saturday, 27.05.2023.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
11:0019Elektrėnų stadionasESFAFK Vidzgiris
Sunday, 28.05.2023.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
11:0019Marijampolės futbolo maniežasMarijampolės FCKauno Žalgirio FA
11:0019Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA Dainava BVJFM Fortūna
Sunday, 04.06.2023.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
11:0020AAFF dirbtinės dangos aikštėFK VidzgirisFA Dainava B
11:0020KTU inžinerijos licėjaus padalinio stadionasVJFM FortūnaMarijampolės FC
11:0020Kauno Žalgirio FA stadionasKauno Žalgirio FAESFA
1. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
20.08.2022.11:00KTU inžinerijos licėjaus padalinio stadionasVJFM FortūnaESFA
21.08.2022.11:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA Dainava BMarijampolės FC
21.08.2022.11:00Kauno Žalgirio FA stadionasKauno Žalgirio FAFK Vidzgiris
2. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
27.08.2022.10:00Kauno Žalgirio FA maniežasKauno Žalgirio FAVJFM Fortūna
28.08.2022.11:00AAFF dirbtinės dangos aikštėFK VidzgirisMarijampolės FC
30.08.2022.11:00Kaišiadorių švietimo ir sporto centro stadionasESFAFA Dainava B
3. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
02.09.2022.17:30Marijampolės futbolo maniežasMarijampolės FCESFA
03.09.2022.11:00KTU inžinerijos licėjaus padalinio stadionasVJFM FortūnaFK Vidzgiris
04.09.2022.11:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA Dainava BKauno Žalgirio FA
4. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
08.09.2022.17:00Kauno Žalgirio FA maniežasKauno Žalgirio FAMarijampolės FC
11.09.2022.11:00KTU inžinerijos licėjaus padalinio stadionasVJFM FortūnaFA Dainava B
12.09.2022.16:00AAFF dirbtinės dangos aikštėFK VidzgirisESFA
5. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
15.09.2022.18:30Kaišiadorių švietimo ir sporto centro stadionasESFAKauno Žalgirio FA
18.09.2022.11:00Marijampolės futbolo maniežasMarijampolės FCVJFM Fortūna
18.09.2022.15:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA Dainava BFK Vidzgiris
6. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
28.09.2022.17:00Kaišiadorių švietimo ir sporto centro stadionasESFAVJFM Fortūna
02.10.2022.11:00AAFF dirbtinės dangos aikštėFK VidzgirisKauno Žalgirio FA
02.10.2022.12:00Marijampolės futbolo maniežasMarijampolės FCFA Dainava B
7. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
05.10.2022.17:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA Dainava BESFA
08.10.2022.10:30KTU inžinerijos licėjaus padalinio stadionasVJFM FortūnaKauno Žalgirio FA
09.10.2022.11:00Marijampolės futbolo maniežasMarijampolės FCFK Vidzgiris
8. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
13.10.2022.16:30AAFF dirbtinės dangos aikštėFK VidzgirisVJFM Fortūna
15.10.2022.11:00Kaišiadorių švietimo ir sporto centro stadionasESFAMarijampolės FC
16.10.2022.11:00Kauno Žalgirio FA stadionasKauno Žalgirio FAFA Dainava B
9. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
22.10.2022.11:00Kaišiadorių švietimo ir sporto centro stadionasESFAFK Vidzgiris
23.10.2022.11:00Marijampolės futbolo maniežasMarijampolės FCKauno Žalgirio FA
23.10.2022.11:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA Dainava BVJFM Fortūna
10. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
29.10.2022.11:00Kauno Žalgirio FA maniežasKauno Žalgirio FAESFA
30.10.2022.10:00AAFF dirbtinės dangos aikštėFK VidzgirisFA Dainava B
30.10.2022.11:00KTU inžinerijos licėjaus padalinio stadionasVJFM FortūnaMarijampolės FC
11. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
19.03.2023.11:00Kauno Žalgirio FA maniežasKauno Žalgirio FAFK Vidzgiris
19.03.2023.11:00KTU inžinerijos licėjaus padalinio stadionasVJFM FortūnaESFA
19.03.2023.11:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA Dainava BMarijampolės FC
12. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
26.03.2023.10:00Kauno Žalgirio FA maniežasKauno Žalgirio FAVJFM Fortūna
26.03.2023.11:00AAFF dirbtinės dangos aikštėFK VidzgirisMarijampolės FC
26.03.2023.11:00Kaišiadorių švietimo ir sporto centro stadionasESFAFA Dainava B
13. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
01.04.2023.14:00Marijampolės futbolo maniežasMarijampolės FCESFA
02.04.2023.11:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA Dainava BKauno Žalgirio FA
08.04.2023.11:00KTU inžinerijos licėjaus padalinio stadionasVJFM FortūnaFK Vidzgiris
14. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
16.04.2023.11:00AAFF dirbtinės dangos aikštėFK VidzgirisESFA
16.04.2023.11:00Kauno Žalgirio FA maniežasKauno Žalgirio FAMarijampolės FC
16.04.2023.11:00KTU inžinerijos licėjaus padalinio stadionasVJFM FortūnaFA Dainava B
15. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
22.04.2023.11:00Kaišiadorių švietimo ir sporto centro stadionasESFAKauno Žalgirio FA
23.04.2023.11:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA Dainava BFK Vidzgiris
23.04.2023.11:00Marijampolės futbolo maniežasMarijampolės FCVJFM Fortūna
16. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
30.04.2023.11:00AAFF dirbtinės dangos aikštėFK VidzgirisKauno Žalgirio FA
30.04.2023.11:00Kaišiadorių švietimo ir sporto centro stadionasESFAVJFM Fortūna
30.04.2023.15:00Marijampolės futbolo maniežasMarijampolės FCFA Dainava B
17. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
14.05.2023.11:00Marijampolės futbolo maniežasMarijampolės FCFK Vidzgiris
14.05.2023.11:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA Dainava BESFA
17.05.2023.18:00KTU inžinerijos licėjaus padalinio stadionasVJFM FortūnaKauno Žalgirio FA
18. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
21.05.2023.11:00Kauno Žalgirio FA maniežasKauno Žalgirio FAFA Dainava B
21.05.2023.11:00Elektrėnų stadionasESFAMarijampolės FC
21.05.2023.12:00AAFF dirbtinės dangos aikštėFK VidzgirisVJFM Fortūna
19. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
27.05.2023.11:00Elektrėnų stadionasESFAFK Vidzgiris
28.05.2023.11:00Marijampolės futbolo maniežasMarijampolės FCKauno Žalgirio FA
28.05.2023.11:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA Dainava BVJFM Fortūna
20. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
04.06.2023.11:00AAFF dirbtinės dangos aikštėFK VidzgirisFA Dainava B
04.06.2023.11:00KTU inžinerijos licėjaus padalinio stadionasVJFM FortūnaMarijampolės FC
04.06.2023.11:00Kauno Žalgirio FA stadionasKauno Žalgirio FAESFA

Table - LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Pietų regiono grupė 2022/2023

#ClubPl.WWPLPLG+G-GDPts.
1.Kauno Žalgirio FA20150236011+4947
2.VJFM Fortūna20141147134+3745
3.Marijampolės FC20122156823+4541
4.FA Dainava B20620123062-3222
5.ESFA20401151841-2313
6.FK Vidzgiris20311151389-7612