LVJUFA I lygos U13 diviziono Šiaurės-Vakarų regioninė grupė Season 2026/2027

FK Atmosfera B
Mažeikiai

  • 1position
  • 3points
  • 8:0goal difference
  • Squad
  • Matches
DateCompetitionHome teamAway teamRes.
04.10.2026.
11:00
U-13 Jaunučių čempionatas (11x11) 26/27FK Atmosfera BFK Šilutė
-:-
20.09.2026.
11:00
U-13 Jaunučių čempionatas (11x11) 26/27FK SirijusFK Atmosfera B
-:-
13.09.2026.
11:00
U-13 Jaunučių čempionatas (11x11) 26/27FK Atmosfera BFC Džiugas
-:-
06.09.2026.
11:00
U-13 Jaunučių čempionatas (11x11) 26/27FK BabrungasFK Atmosfera B
-:-
29.08.2026.
18:00
U-13 Jaunučių čempionatas (11x11) 26/27FK Atmosfera BFK Gintaras
-:-
22.08.2026.
11:00
U-13 Jaunučių čempionatas (11x11) 26/27Klaipėdos FM BFK Atmosfera B

Table - LVJUFA Pirmos lygos U13 divizionas 2026/2027 Šiaurės-Vakarų regioninė grupė

#ClubPl.WWPLPLG+G-GDPts.
1.FK Atmosfera B1100080+83
2.Klaipėdos KFA1100060+63
3.FK Gintaras1100041+33
4.FK Babrungas1100010+13
5.FK Gintra1100021+13
6.FC Džiugas000000000
7.FA Tauras1000112-10
8.FK Sirijus1000101-10
9.FK Šilutė1000114-30
10.FA Šiauliai B1000106-60
11.Klaipėdos FM B1000108-80