Topo centras Euronics moteru I lyga Season 2024

FK Babrungas
Plungės rajonas

  • 11position
  • 3points
  • 3:11goal difference
  • Squad
  • Matches
PlayersAppsMinutesGoalsYellowRed
Defenders
Aistė Jasaitė3209---
Midfielders
Sandra Kleinaitė2180---
Players
Audronė Andriusevičiūtė-----
Melita Globytė145---
Meda Jocytė-----
Rugilė Kalkiūtė32041--
Armantė Kimtytė-----
Sigita Mačiulskienė2155---
Ema Montvydaitė246---
Urtė Omelytė-----
Gabija Rozmaricaitė2167---
Emilija Stankevič19---
Monika Vaitkutė190---
DateCompetitionHome teamAway teamRes.
09.06.2024.
14:00
Topo centras Euronics moterų I lygaMFA BitėsFK Babrungas
-:-
24.05.2024.
18:30
Topo centras Euronics moterų I lygaFK BabrungasUtenos Utenis
-:-
10.05.2024.
18:00
Topo centras Euronics moterų I lygaFK ŠešupėFK Babrungas
-:-
18.04.2024.
19:30
Topo centras Euronics moterų I lygaFK BabrungasFK Vilkija
-:-
12.04.2024.
19:00
Topo centras Euronics moterų I lygaFC Hegelmann BFK Babrungas
29.03.2024.
19:30
Topo centras Euronics moterų I lygaFK BabrungasFK Nevėžis
23.03.2024.
13:00
Topo centras Euronics moterų I lygaFA Šiauliai-ŠSGFK Babrungas

Table - Topo centras Euronics moterų I lyga

#ClubPl.WDLG+G-GDPts.
1.FA Šiauliai-ŠSG3201277+206
2.MFA Žalgiris B-MRU220080+86
3.FC Hegelmann B320193+66
4.FK Gintra B220094+56
5.FK Vilkija320175+26
6.Utenos Utenis3102164+123
7.FK Žalgiris2101111+103
8.FC Džiugas2101178+93
9.FK Nevėžis21014403
10.MFA Bitės21016603
11.FK Babrungas3102311-83
12.FK Šešupė2002021-210
13.FK Saned B3003245-430