Topo centras Euronics moteru I lyga Season 2024

FA Šiauliai-ŠSG
Šiauliai

  • 1position
  • 6points
  • 27:7goal difference
  • Squad
  • Matches
DateCompetitionHome teamAway teamRes.
21.06.2024.
20:00
Topo centras Euronics moterų I lygaFA Šiauliai-ŠSGFK Nevėžis
-:-
26.05.2024.
16:30
Topo centras Euronics moterų I lygaMFK ŽalgirisFA Šiauliai-ŠSG
-:-
10.05.2024.
20:00
Topo centras Euronics moterų I lygaFA Šiauliai-ŠSGFC Džiugas
-:-
19.04.2024.
20:00
Topo centras Euronics moterų I lygaMFA Žalgiris B-MRUFA Šiauliai-ŠSG
-:-
12.04.2024.
20:00
Topo centras Euronics moterų I lygaFA Šiauliai-ŠSGFK Saned B
27.03.2024.
20:00
Topo centras Euronics moterų I lygaFK Gintra BFA Šiauliai-ŠSG
23.03.2024.
13:00
Topo centras Euronics moterų I lygaFA Šiauliai-ŠSGFK Babrungas

Table - Topo centras Euronics moterų I lyga

#ClubPl.WDLG+G-GDPts.
1.FA Šiauliai-ŠSG3201277+206
2.MFA Žalgiris B-MRU220080+86
3.FC Hegelmann B320193+66
4.FK Gintra B220094+56
5.FK Vilkija320175+26
6.Utenos Utenis3102164+123
7.FK Žalgiris2101111+103
8.FC Džiugas2101178+93
9.FK Nevėžis21014403
10.MFA Bitės21016603
11.FK Babrungas3102311-83
12.FK Šešupė2002021-210
13.FK Saned B3003245-430