Matches
National teams
Men
Men's A team
U-21
U-19
U-18
U-17
U-16
U-15
Women
Women's A team
WU-19
WU-18
WU-17
WU-16
WU-15
Futsal
Futsal national team
Women's futsal national team
Futsal U-19 national team
Beach soccer
Beach soccer
Competitions
Men
TOPsport A lyga
TOPsport I lyga
LFF II lyga
LFF Taure
TOPsport LFF supertaurė
Women
Topo centras Euronics moterų A lyga
Topo centras Euronics moterų I lyga
(
I etapas
)
Women's Baltic League
(
Main round
)
Merginų elitinė lyga
(
MEL U17
,
MEL U15
)
Amateur
KAFF III lyga
KLFF III lyga
PAFF-ŠAFF III lyga
Youth
Jaunimo U-19 čempionatas
Samsung Galaxy Watch EJL
U-18 divizionas
(
I etapas
)
U-16 divizionas
(
I etapas
)
U-15 divizionas
(
I etapas
)
Jaunučių U-14 divizionas
Jaunučių U-13 divizionas
Futsal
TOPsport Futsal A league
Matches
Date
Competition
Home team
Away team
Res.
05.04.2023.
14:30
2023 Ladygolas U14 Lietuvos finalo A grupė
Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjaus Ladygolo komanda
Molėtų progimnazijos Ladygolo komanda 1
1
:
3
05.04.2023.
12:30
2023 Ladygolas U14 Lietuvos finalo A grupė
Molėtų progimnazijos Ladygolo komanda 1
Alytaus r. Butrimonių gimnazija Ladygolo komanda 1
1
:
1
05.04.2023.
10:30
2023 Ladygolas U14 Lietuvos finalo A grupė
Gruzdžių gimnazijos Ladygolo komanda 1
Molėtų progimnazijos Ladygolo komanda 1
2
:
0
20.03.2023.
13:20
2023 Ladygolas U14 Regiono finalas 2 Final 4
Molėtų progimnazijos Ladygolo komanda 1
Visagino Draugystės progimnazijos Ladygolo komanda 1
1
:
2
20.03.2023.
12:00
2023 Ladygolas U14 Regiono finalas 2 Final 4
Panevėžio "Šaltinio" progimnazijos Ladygolo komanda 1
Molėtų progimnazijos Ladygolo komanda 1
1
:
5
20.03.2023.
11:00
2023 Ladygolas U14 Regiono finalas 2 A grupė
Kamajų Antano Strazdo gimnazijos Jūžintų skyriaus Ladygolo komanda 1
Molėtų progimnazijos Ladygolo komanda 1
0
:
2
20.03.2023.
09:00
2023 Ladygolas U14 Regiono finalas 2 A grupė
Molėtų progimnazijos Ladygolo komanda 1
Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazija Ladygolo komanda 1
2
:
0
16.03.2023.
12:00
2023 Ladygolas U14 Utenos apskrities B grupė
Molėtų progimnazijos Ladygolo komanda 1
Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos Ladygolo komanda 1
1
:
0
16.03.2023.
11:00
2023 Ladygolas U14 Utenos apskrities B grupė
Anykščių Antano Vienuolio progimnazijos Ladygolo komanda 1
Molėtų progimnazijos Ladygolo komanda 1
0
:
4
16.03.2023.
10:30
2023 Ladygolas U14 Utenos apskrities B grupė
Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos Ladygolo komanda 1
Molėtų progimnazijos Ladygolo komanda 1
0
:
0
16.03.2023.
09:30
2023 Ladygolas U14 Utenos apskrities B grupė
Molėtų progimnazijos Ladygolo komanda 1
Anykščių Antano Vienuolio progimnazijos Ladygolo komanda 1
3
:
0
15.03.2023.
11:30
Ladygolas U12 Utenos apskrities B grupė
Molėtų progimnazijos Ladygolo komanda 1
Visagino "Žiburio" pagrindinės mokyklos Ladygolo komanda 1
3
:
0
15.03.2023.
10:30
Ladygolas U12 Utenos apskrities B grupė
Visagino Draugystės progimnazijos Ladygolo komanda 1
Molėtų progimnazijos Ladygolo komanda 1
7
:
0
15.03.2023.
09:00
Ladygolas U12 Utenos apskrities B grupė
Molėtų progimnazijos Ladygolo komanda 1
Didžiasalio "Ryto" gimnazijos Ladygolo komanda 1
1
:
0
1
2
next