LMFA I lygos pirmenybes Season 2023

Ukmergės SC-Ukmergė

  • 3position
  • 19points
  • 30:23goal difference
  • Squad
  • Matches
DateCompetitionHome teamAway teamRes.
15.09.2023.
18:00
LMFA I lygos pirmenybės 2023Ukmergės SC-UkmergėFC Džiugas
08.09.2023.
18:00
LMFA I lygos pirmenybės 2023FK Utenos Utenis BUkmergės SC-Ukmergė
31.08.2023.
18:30
LMFA I lygos pirmenybės 2023Ukmergės SC-UkmergėMFA Žalgiris B-MRU
25.08.2023.
19:30
LMFA I lygos pirmenybės 2023FK Vilnius BUkmergės SC-Ukmergė
23.06.2023.
18:00
LMFA I lygos pirmenybės 2023Ukmergės SC-UkmergėFC Hegelmann B
16.06.2023.
20:00
LMFA I lygos pirmenybės 2023FA Šiauliai-ŠSGUkmergės SC-Ukmergė
02.06.2023.
18:00
LMFA I lygos pirmenybės 2023Ukmergės SC-UkmergėFK Nevėžis
19.05.2023.
18:00
LMFA I lygos pirmenybės 2023FK VilkijaUkmergės SC-Ukmergė
12.05.2023.
18:00
LMFA I lygos pirmenybės 2023Ukmergės SC-UkmergėFK Šešupė
13.04.2023.
18:15
LMFA I lygos pirmenybės 2023MFK ŽalgirisUkmergės SC-Ukmergė

Table - LMFA I lygos pirmenybės 2022

#ClubPl.WDLG+G-GDPts.
1.MFA Žalgiris B-MRU10910416+3528
2.FC Džiugas10703308+2221
3.Ukmergės SC-Ukmergė106133023+719
4.MFK Žalgiris106132613+1319
5.FA Šiauliai-ŠSG106133911+2819
6.FK Nevėžis105142918+1116
7.FK Vilkija105052821+715
8.FC Hegelmann B103252920+911
9.FK Utenos Utenis B103073024+69
10.FK Vilnius B101181017-74
11.FK Šešupė1000101132-1310