LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Pietu-Rytu regiono grupe 2023/2024 Season 2024
Vilniaus BFA B
Vilnius
- 2position
- 43points
- 117:22goal difference
Previous match
28.04.2024. / 17:00
FC Hegelmann : Vilniaus BFA B 0:3
Next match
05.05.2024. / 13:00
Vilniaus BFA B : FK Druskininkai
- Squad
- Matches
Players | Apps | Minutes | Goals | Yellow | Red |
---|---|---|---|---|---|
Goalkeepers | |||||
Andrej Jančunskij | 6 | - | 1 | - | - |
Defenders | |||||
Dainius Griesius | - | - | - | - | - |
Simonas Sasnauskas | 1 | - | - | - | - |
Forwards | |||||
Michal Brazis | - | - | - | - | - |
Adam Cook | 13 | - | 9 | 2 | - |
Kristupas Škėma | 15 | - | 22 | 2 | - |
Players | |||||
Daniel Adamovič | 4 | - | 1 | 1 | - |
Malfin Afuvape | 3 | - | - | - | - |
Norbertas Babaitis | 6 | - | - | 1 | - |
Vilius Bekeris | 2 | - | - | - | - |
Astijus Dalinkevičius | 2 | - | - | - | - |
Dovydas Dunauskas | 4 | - | 4 | 2 | - |
Nazar Fedorenko | 11 | - | 31 | 1 | - |
Hugas Gelūnas | 15 | - | 1 | 1 | - |
Rostislav Michailov | 5 | - | - | - | - |
Kipras Ramanauskas | 2 | - | - | - | - |
Pijus Stasiūnas | 8 | - | - | 1 | - |
Pavel Stefanovič | - | - | - | - | - |
Mantas Jonas Steponavičius | 12 | - | 7 | - | - |
Arminas Sukristovas | 5 | - | 3 | 1 | - |
Milanijus Usanov | 9 | - | 2 | - | - |
Jonas Viederis | 3 | - | 1 | - | - |
Date | Competition | Home team | Away team | Res. |
---|---|---|---|---|
02.06.2024. 15:00 | LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2023/2024 | Vilniaus BFA B | FK Nevėžis | -:- |
19.05.2024. 13:00 | LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2023/2024 | Vilniaus BFA B | FK Ataka | -:- |
12.05.2024. 11:00 | LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2023/2024 | FK Jonava | Vilniaus BFA B | -:- |
05.05.2024. 13:00 | LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2023/2024 | Vilniaus BFA B | FK Druskininkai | |
28.04.2024. 17:00 | LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2023/2024 | FC Hegelmann | Vilniaus BFA B | |
20.04.2024. 14:00 | LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2023/2024 | Vilniaus BFA B | FM Vilniaus Vytis | |
14.04.2024. 15:00 | LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2023/2024 | VFA Geležinis vilkas | Vilniaus BFA B | |
07.04.2024. 16:00 | LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2023/2024 | FK Vidzgiris | Vilniaus BFA B | |
16.03.2024. 12:00 | LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2023/2024 | Vilniaus BFA B | A.Narbekovo FA | |
25.11.2023. 16:30 | LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2023/2024 | Vilniaus BFA B | Visagino BFA | |
15.11.2023. 18:00 | LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2023/2024 | FK Nevėžis | Vilniaus BFA B | |
12.11.2023. 15:00 | LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2023/2024 | Vilniaus BFA B | FK Ketera | |
28.10.2023. 12:30 | LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2023/2024 | FK Ataka | Vilniaus BFA B | |
22.10.2023. 11:30 | LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2023/2024 | Vilniaus BFA B | FK Jonava |
Table - LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2023/2024
# | Club | Pl. | W | WP | LP | L | G+ | G- | GD | Pts. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | VFA Geležinis vilkas | 16 | 14 | 1 | 0 | 1 | 85 | 9 | +76 | 44 |
2. | Vilniaus BFA B | 17 | 14 | 0 | 1 | 2 | 117 | 22 | +95 | 43 |
3. | FM Vilniaus Vytis | 17 | 13 | 1 | 1 | 2 | 98 | 14 | +84 | 42 |
4. | FK Ataka | 16 | 9 | 3 | 0 | 4 | 80 | 23 | +57 | 33 |
5. | A. Narbekovo FA | 17 | 10 | 0 | 1 | 6 | 105 | 36 | +69 | 31 |
6. | FK Jonava | 16 | 9 | 1 | 2 | 4 | 47 | 16 | +31 | 31 |
7. | FK Druskininkai | 16 | 6 | 0 | 2 | 8 | 56 | 48 | +8 | 20 |
8. | FK Vidzgiris | 15 | 4 | 2 | 1 | 8 | 23 | 32 | -9 | 17 |
9. | FC Hegelmann | 16 | 4 | 1 | 1 | 10 | 25 | 43 | -18 | 15 |
10. | Visagino BFA | 17 | 2 | 0 | 0 | 15 | 32 | 133 | -101 | 6 |
11. | FK Nevėžis | 17 | 1 | 0 | 0 | 16 | 14 | 147 | -133 | 3 |
12. | FK Ketera | 12 | 1 | 0 | 0 | 11 | 11 | 170 | -159 | 3 |