LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Rytu regiono grupe 2023/2024 Season 2024
FK Rabona
- 7position
- 12points
- 14:22goal difference
Previous match
14.04.2024. / 13:00
FK Žalgiris B : FK Rabona 41:12
Next match
05.05.2024. / 11:00
Vilniaus BFA B : FK Rabona
- Squad
- Matches
Players | Apps | Minutes | Goals | Yellow | Red |
---|---|---|---|---|---|
Goalkeepers | |||||
Lukas Neverbickas | 10 | - | - | - | - |
Defenders | |||||
Jurgis Grigas | 6 | - | 3 | 1 | - |
Artur Jermolenko | 10 | - | - | 1 | - |
Nikita Lisovskij | 2 | - | - | - | - |
Kipras Strauka | 5 | - | - | - | - |
Midfielders | |||||
Kasparas Almonaitis | 1 | - | 1 | 1 | - |
Darius Stanevich | 1 | - | - | 1 | - |
Forwards | |||||
Viltautas Mocevičius | 2 | - | 2 | 1 | - |
Players | |||||
Marius Bartninkas | 9 | - | - | 2 | - |
Vėjas Byčenkovas | 6 | - | 2 | 2 | - |
Justas Dapkevičius | - | - | - | - | - |
Ehor Hroshev | 10 | - | - | 1 | - |
Ignas Jakubauskas | 5 | - | 1 | - | - |
Martynas Kulakovskis | 6 | - | 1 | 1 | - |
Edvin Markiš | 2 | - | - | 1 | - |
Nedas Mickevičius | 5 | - | - | - | - |
Denisas Moliakovas | 9 | - | - | - | - |
Dovydas Narbutaitis | 1 | - | - | - | - |
Daniil Ščerbakov | 1 | - | - | - | - |
Rafal Šluinski | - | - | - | - | - |
Faustas Starkovskis | 1 | - | - | - | - |
Maksim Tarasevič | 2 | - | - | - | - |
Matas Tolvaiša | - | - | - | - | - |
Vėjas Vaičiūnas | 1 | - | - | - | - |
Marius Zabolevičius | 2 | - | - | - | - |
Nikita Žukovskij | 7 | - | 2 | 2 | - |
Date | Competition | Home team | Away team | Res. |
---|---|---|---|---|
26.05.2024. 11:00 | LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Rytų regiono grupė 2023/2024 | FK Rabona | Vilnius Football Academy B | -:- |
19.05.2024. 13:00 | LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Rytų regiono grupė 2023/2024 | ESFA | FK Rabona | -:- |
12.05.2024. 11:00 | LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Rytų regiono grupė 2023/2024 | FK Rabona | VFA Geležinis Vilkas B | -:- |
05.05.2024. 11:00 | LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Rytų regiono grupė 2023/2024 | Vilniaus BFA B | FK Rabona | |
14.04.2024. 13:00 | LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Rytų regiono grupė 2023/2024 | FK Žalgiris B | FK Rabona | |
07.04.2024. 17:00 | LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Rytų regiono grupė 2023/2024 | FA-FM Ateitis | FK Rabona | |
05.11.2023. 11:00 | LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Rytų regiono grupė 2023/2024 | Vilnius Football Academy B | FK Rabona | |
15.10.2023. 11:00 | LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Rytų regiono grupė 2023/2024 | FK Rabona | ESFA | |
07.10.2023. 11:00 | LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Rytų regiono grupė 2023/2024 | FK Rabona | FK Ataka | |
30.09.2023. 12:30 | LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Rytų regiono grupė 2023/2024 | VFA Geležinis Vilkas B | FK Rabona | |
19.09.2023. 17:30 | LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Rytų regiono grupė 2023/2024 | FK Rabona | Vilniaus BFA B | |
10.09.2023. 11:00 | LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Rytų regiono grupė 2023/2024 | FK Rabona | FK Žalgiris B | |
26.08.2023. 11:00 | LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Rytų regiono grupė 2023/2024 | FK Rabona | FA-FM Ateitis | |
20.08.2023. 12:00 | LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Rytų regiono grupė 2023/2024 | FK Ataka | FK Rabona |
Table - LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Rytų regiono grupė 2023/2024
# | Club | Pl. | W | WP | LP | L | G+ | G- | GD | Pts. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | VFA Geležinis vilkas B | 10 | 7 | 0 | 2 | 1 | 31 | 10 | +21 | 23 |
2. | ESFA | 10 | 6 | 0 | 1 | 3 | 19 | 13 | +6 | 19 |
3. | Vilnius Football Academy B | 9 | 3 | 3 | 2 | 1 | 21 | 10 | +11 | 17 |
4. | FK Ataka | 11 | 5 | 1 | 0 | 5 | 27 | 24 | +3 | 17 |
5. | FK Žalgiris B | 10 | 3 | 1 | 3 | 3 | 18 | 18 | 0 | 14 |
6. | Vilniaus BFA B | 11 | 3 | 2 | 0 | 6 | 14 | 28 | -14 | 13 |
7. | FK Rabona | 10 | 3 | 1 | 1 | 5 | 14 | 22 | -8 | 12 |
8. | FA-FM Ateitis | 11 | 1 | 2 | 1 | 7 | 12 | 31 | -19 | 8 |
9. | FK Ukmergės Vienybė | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |