Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas

Season 2024

  • 12teams
  • 87players
  • 132matches
  • Current matches
  • All matches
Saturday, 20.04.2024.
TimeRoundStadiumHome teamAway teamRes.
11:0022LFF stadionasTalentų FA-FK RiteriaiBe1 NFA
13:0022Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGVFA Geležinis vilkas
13:0022Gytarių stadionasFA Šiauliai-ŠSGVilniaus BFA
15:0022Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisFK Banga
16:4522Pilaitės futbolo maniežasA.Narbekovo FAVilnius Football Academy
17:0022Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FMFA Dainava
1. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
05.08.2023.10:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasFK BangaKlaipėdos FM
16.08.2023.17:00Gytarių stadionasFA Šiauliai-ŠSGBe1 NFA
30.08.2023.17:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGFA Dainava
04.11.2023.10:00Fanų stadionasVilnius Football AcademyVilniaus BFA
04.11.2023.14:45Pilaitės futbolo maniežasFK ŽalgirisA.Narbekovo FA
04.11.2023.16:00Fanų stadionasTalentų FA-FK RiteriaiVFA Geležinis vilkas
2. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
12.08.2023.11:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasBe1 NFAVilnius Football Academy
12.08.2023.12:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaTalentų FA-FK Riteriai
12.08.2023.12:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasFK BangaFA Panevėžys-PRSSG
12.08.2023.13:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis vilkasFA Šiauliai-ŠSG
12.08.2023.14:45Pilaitės futbolo maniežasA.Narbekovo FAVilniaus BFA
12.08.2023.15:30Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisKlaipėdos FM
3. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
19.08.2023.10:00Fanų stadionasVilnius Football AcademyVFA Geležinis vilkas
19.08.2023.13:00Gytarių stadionasFA Šiauliai-ŠSGFA Dainava
19.08.2023.14:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGFK Žalgiris
19.08.2023.14:30Pilaitės futbolo maniežasTalentų FA-FK RiteriaiFK Banga
19.08.2023.15:00Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FMA.Narbekovo FA
19.08.2023.16:30BFA arenaVilniaus BFABe1 NFA
4. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
26.08.2023.10:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis vilkasVilniaus BFA
26.08.2023.11:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaVilnius Football Academy
26.08.2023.12:00Gargždų Minijos progimnazijos stadionasFK BangaFA Šiauliai-ŠSG
26.08.2023.12:00Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FMFA Panevėžys-PRSSG
26.08.2023.12:30Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisTalentų FA-FK Riteriai
26.08.2023.14:45Pilaitės futbolo maniežasA.Narbekovo FABe1 NFA
5. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
02.09.2023.11:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGA.Narbekovo FA
02.09.2023.13:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasFK BangaVilnius Football Academy
02.09.2023.15:00Gytarių stadionasFA Šiauliai-ŠSGFK Žalgiris
02.09.2023.16:30Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionasVilniaus BFAFA Dainava
02.09.2023.17:30Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FMTalentų FA-FK Riteriai
02.09.2023.18:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasBe1 NFAVFA Geležinis vilkas
6. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
09.09.2023.10:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisVilnius Football Academy
09.09.2023.11:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaBe1 NFA
09.09.2023.14:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasFK BangaVilniaus BFA
09.09.2023.14:00Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FMFA Šiauliai-ŠSG
09.09.2023.14:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGTalentų FA-FK Riteriai
09.09.2023.14:45Pilaitės futbolo maniežasA.Narbekovo FAVFA Geležinis vilkas
7. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
16.09.2023.11:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasBe1 NFAFK Banga
16.09.2023.13:00Gytarių stadionasFA Šiauliai-ŠSGFA Panevėžys-PRSSG
16.09.2023.15:00BFA arenaVilniaus BFAFK Žalgiris
16.09.2023.16:30Pilaitės futbolo maniežasTalentų FA-FK RiteriaiA.Narbekovo FA
17.09.2023.16:00Pilaitės futbolo maniežasVilnius Football AcademyKlaipėdos FM
25.10.2023.17:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis vilkasFA Dainava
8. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
23.09.2023.11:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGVilnius Football Academy
23.09.2023.13:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasFK BangaVFA Geležinis vilkas
23.09.2023.13:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisBe1 NFA
23.09.2023.14:30Pilaitės futbolo maniežasTalentų FA-FK RiteriaiFA Šiauliai-ŠSG
23.09.2023.14:45LFF stadionasA.Narbekovo FAFA Dainava
23.09.2023.15:00Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FMVilniaus BFA
9. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
30.09.2023.10:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis vilkasFK Žalgiris
30.09.2023.11:00Fanų stadionasVilnius Football AcademyTalentų FA-FK Riteriai
30.09.2023.13:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaFK Banga
30.09.2023.15:00Gytarių stadionasFA Šiauliai-ŠSGA.Narbekovo FA
01.10.2023.16:45BFA arenaVilniaus BFAFA Panevėžys-PRSSG
11.10.2023.18:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasBe1 NFAKlaipėdos FM
10. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
07.10.2023.11:30Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisFA Dainava
07.10.2023.12:00Gytarių stadionasFA Šiauliai-ŠSGVilnius Football Academy
07.10.2023.14:00Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FMVFA Geležinis vilkas
07.10.2023.14:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGBe1 NFA
07.10.2023.16:30Pilaitės futbolo maniežasTalentų FA-FK RiteriaiVilniaus BFA
07.10.2023.17:15BFA arenaA.Narbekovo FAFK Banga
11. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
14.10.2023.10:00Fanų stadionasVilnius Football AcademyA.Narbekovo FA
14.10.2023.11:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasBe1 NFATalentų FA-FK Riteriai
14.10.2023.13:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis vilkasFA Panevėžys-PRSSG
14.10.2023.13:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasFK BangaFK Žalgiris
14.10.2023.14:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaKlaipėdos FM
14.10.2023.14:30BFA arenaVilniaus BFAFA Šiauliai-ŠSG
12. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
21.10.2023.10:00Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FMFK Banga
21.10.2023.10:30Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaFA Panevėžys-PRSSG
21.10.2023.11:30LFF Kauno treniruočių centro stadionasBe1 NFAFA Šiauliai-ŠSG
21.10.2023.12:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis vilkasTalentų FA-FK Riteriai
21.10.2023.14:45Pilaitės futbolo maniežasA.Narbekovo FAFK Žalgiris
21.10.2023.16:30BFA arenaVilniaus BFAVilnius Football Academy
13. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
28.10.2023.13:00Panevėžio FA dirbtinė aikštėFA Panevėžys-PRSSGFK Banga
28.10.2023.13:00Fanų stadionasVilnius Football AcademyBe1 NFA
28.10.2023.15:00Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FMFK Žalgiris
28.10.2023.16:30BFA arenaVilniaus BFAA.Narbekovo FA
28.10.2023.16:30Pilaitės futbolo maniežasTalentų FA-FK RiteriaiFA Dainava
08.11.2023.18:00Gytarių stadionasFA Šiauliai-ŠSGVFA Geležinis vilkas
14. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
10.11.2023.19:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasBe1 NFAVilniaus BFA
11.11.2023.11:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis vilkasVilnius Football Academy
11.11.2023.13:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaFA Šiauliai-ŠSG
11.11.2023.14:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasFK BangaTalentų FA-FK Riteriai
11.11.2023.17:00Fanų stadionasA.Narbekovo FAKlaipėdos FM
11.11.2023.17:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisFA Panevėžys-PRSSG
15. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
15.11.2023.17:00Fanų stadionasVilnius Football AcademyFA Dainava
18.11.2023.12:00Gytarių stadionasFA Šiauliai-ŠSGFK Banga
18.11.2023.12:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGKlaipėdos FM
18.11.2023.14:30Pilaitės futbolo maniežasTalentų FA-FK RiteriaiFK Žalgiris
18.11.2023.16:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasBe1 NFAA.Narbekovo FA
18.11.2023.16:30BFA arenaVilniaus BFAVFA Geležinis vilkas
16. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
25.11.2023.11:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis vilkasBe1 NFA
25.11.2023.13:00LFF stadionasTalentų FA-FK RiteriaiKlaipėdos FM
25.11.2023.13:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisFA Šiauliai-ŠSG
25.11.2023.13:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaVilniaus BFA
25.11.2023.14:45Pilaitės futbolo maniežasA.Narbekovo FAFA Panevėžys-PRSSG
25.11.2023.16:30Pilaitės futbolo maniežasVilnius Football AcademyFK Banga
17. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
09.03.2024.11:30Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis vilkasA.Narbekovo FA
09.03.2024.17:00BFA arenaVilniaus BFAFK Banga
11.03.2024.16:30LFF stadionasTalentų FA-FK RiteriaiFA Panevėžys-PRSSG
15.03.2024.16:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasBe1 NFAFA Dainava
16.03.2024.10:00Fanų stadionasVilnius Football AcademyFK Žalgiris
20.03.2024.18:00Gytarių stadionasFA Šiauliai-ŠSGKlaipėdos FM
18. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
20.03.2024.16:30Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasFK BangaBe1 NFA
23.03.2024.12:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaVFA Geležinis vilkas
23.03.2024.12:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisVilniaus BFA
23.03.2024.13:00Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FMVilnius Football Academy
23.03.2024.14:30Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGFA Šiauliai-ŠSG
23.03.2024.15:30Pilaitės futbolo maniežasA.Narbekovo FATalentų FA-FK Riteriai
19. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
27.03.2024.16:00LFF Kauno treniruočių centro stadionasBe1 NFAFK Žalgiris
28.03.2024.17:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaA.Narbekovo FA
28.03.2024.17:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis vilkasFK Banga
30.03.2024.11:30Fanų stadionasVilnius Football AcademyFA Panevėžys-PRSSG
30.03.2024.14:10Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionasVilniaus BFAKlaipėdos FM
02.04.2024.14:00Gytarių stadionasFA Šiauliai-ŠSGTalentų FA-FK Riteriai
20. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
05.04.2024.16:30Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGVilniaus BFA
06.04.2024.11:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisVFA Geležinis vilkas
06.04.2024.14:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasFK BangaFA Dainava
06.04.2024.14:00Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FMBe1 NFA
06.04.2024.16:00Pilaitės futbolo maniežasA.Narbekovo FAFA Šiauliai-ŠSG
09.04.2024.17:00Fanų stadionasTalentų FA-FK RiteriaiVilnius Football Academy
21. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
13.04.2024.13:00Alytaus dirbtinės dangos stadionasFA DainavaFK Žalgiris
13.04.2024.13:00Fanų stadionasVilnius Football AcademyFA Šiauliai-ŠSG
13.04.2024.14:00Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionasFK BangaA.Narbekovo FA
13.04.2024.16:00Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, VilniusVFA Geležinis vilkasKlaipėdos FM
13.04.2024.16:00BFA arenaVilniaus BFATalentų FA-FK Riteriai
14.04.2024.16:30LFF Kauno treniruočių centro stadionasBe1 NFAFA Panevėžys-PRSSG
22. round
DateTimeStadiumHome teamAway teamRes.
20.04.2024.11:00LFF stadionasTalentų FA-FK RiteriaiBe1 NFA
20.04.2024.13:00Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionasFA Panevėžys-PRSSGVFA Geležinis vilkas
20.04.2024.13:00Gytarių stadionasFA Šiauliai-ŠSGVilniaus BFA
20.04.2024.15:00Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionasFK ŽalgirisFK Banga
20.04.2024.16:45Pilaitės futbolo maniežasA.Narbekovo FAVilnius Football Academy
20.04.2024.17:00Klaipėdos FM stadionasKlaipėdos FMFA Dainava

Table - Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas

#ClubPl.WWPLPLG+G-GDPts.
1.Be1 NFA222001110616+9061
2.FK Žalgiris22181127617+5957
3.Vilniaus BFA22152236926+4351
4.VFA Geležinis vilkas22141346220+4247
5.Vilnius Football Academy22103275643+1338
6.A. Narbekovo FA22101294056-1634
7.Klaipėdos FM22910124362-1929
8.FK Banga22650113948-928
9.Talentų FA-FK Riteriai22702134061-2123
10.FA Panevėžys-PRSSG22231163680-4413
11.FA Dainava22213161074-6411
12.FA Šiauliai-ŠSG22101201993-744