Topo centras Euronics moteru I lyga Season 2024

Utenos Utenis
Utena

  • 8position
  • 6points
  • 19:5goal difference
  • Squad
  • Matches
DateCompetitionHome teamAway teamRes.
21.06.2024.
18:00
Topo centras Euronics moterų I lygaFK Saned BUtenos Utenis
-:-
07.06.2024.
19:00
Topo centras Euronics moterų I lygaUtenos UtenisFK Gintra B
-:-
24.05.2024.
18:30
Topo centras Euronics moterų I lygaFK BabrungasUtenos Utenis
-:-
10.05.2024.
19:00
Topo centras Euronics moterų I lygaUtenos UtenisMFA Bitės
12.04.2024.
18:00
Topo centras Euronics moterų I lygaFK ŠešupėUtenos Utenis
29.03.2024.
19:00
Topo centras Euronics moterų I lygaUtenos UtenisFK Vilkija
22.03.2024.
19:00
Topo centras Euronics moterų I lygaFC Hegelmann BUtenos Utenis

Table - Topo centras Euronics moterų I lyga

#ClubPl.WDLG+G-GDPts.
1.MFA Žalgiris B-MRU4400220+2212
2.FK Gintra B4310157+810
3.FK Babrungas53022812+169
4.FA Šiauliai-ŠSG53023016+149
5.FC Hegelmann B5302157+89
6.FK Vilkija5212109+17
7.MFA Bitės4202249+156
8.Utenos Utenis4202195+146
9.FK Žalgiris3201131+126
10.FC Džiugas52032313+106
11.FK Nevėžis52031015-56
12.FK Saned B5005256-540
13.FK Šešupė4004061-610