Topo centras Euronics moteru I lyga Season 2024

FA Šiauliai-ŠSG
Šiauliai

  • 4position
  • 9points
  • 30:16goal difference
  • Squad
  • Matches
DateCompetitionHome teamAway teamRes.
26.05.2024.
16:30
Topo centras Euronics moterų I lygaMFK ŽalgirisFA Šiauliai-ŠSG
-:-
19.05.2024.
18:30
Topo centras Euronics moterų I lygaFA Šiauliai-ŠSGFK Nevėžis
10.05.2024.
20:00
Topo centras Euronics moterų I lygaFA Šiauliai-ŠSGFC Džiugas
19.04.2024.
20:00
Topo centras Euronics moterų I lygaMFA Žalgiris B-MRUFA Šiauliai-ŠSG
12.04.2024.
20:00
Topo centras Euronics moterų I lygaFA Šiauliai-ŠSGFK Saned B
27.03.2024.
20:00
Topo centras Euronics moterų I lygaFK Gintra BFA Šiauliai-ŠSG
23.03.2024.
13:00
Topo centras Euronics moterų I lygaFA Šiauliai-ŠSGFK Babrungas

Table - Topo centras Euronics moterų I lyga

#ClubPl.WDLG+G-GDPts.
1.MFA Žalgiris B-MRU4400220+2212
2.FK Gintra B4310157+810
3.FK Babrungas53022812+169
4.FA Šiauliai-ŠSG53023016+149
5.FC Hegelmann B5302157+89
6.FK Vilkija5212109+17
7.MFA Bitės4202249+156
8.Utenos Utenis4202195+146
9.FK Žalgiris3201131+126
10.FC Džiugas52032313+106
11.FK Nevėžis52031015-56
12.FK Saned B5005256-540
13.FK Šešupė4004061-610